شناسه خبر: ۵۴۲۱۹
لینک کوتاه کپی شد

استقرار بیش از 620 نیرو جهت تسهیل خدمات دهی شبانه روزی به زائران اربعین حسینی(ع)

سیدمهدی صباغ، شهردار منطقه 15 و جانشین کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه های مرزی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرداری تهران اقدامات اجرایی همکاران شهرداری در مرز مهران – زرباطیه را تشریح کرد.

به گزارش تهران بهشت، سیدمهدی صباغ، شهردار منطقه 15 و جانشین کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه های مرزی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرداری تهران گفت: با استقرار 620 نیروی انسانی از مناطق 2 ،5 و 11 و تعداد 53 دستگاه  خودروی سنگین و مکانیزه، 105 تن خاک، نخاله و ضایعات از این مرز جمع آوری شده و روزانه نسبت به  جمع آوری و حمل 54 تن زباله و رفت و روب و نظافت 750 هزار مترمربع از معابر در این مرز اقدام می شود. 

جانشین کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه های مرزی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرداری تهران به اقدامات جانبی و پشتیبانی صورت گرفته اشاره کرد و گفت: پذیرایی زوار در قالب تهیه و توزیع انواع آشامیدنی ها( آب و شربت)، میوه و توزیع بسته های غذایی به صورت روزانه به تعداد 15 هزار بسته غذایی، 70 هزار بطری آب آشامیدنی، 10 هزار لیتر شربت و جانمایی مه پاش جهت کاهش گرمای هوا از جمله خدمات همکاران مناطق مستقر در این مرز است. 

استقرار بیش از 620 نیرو جهت تسهیل خدمات دهی شبانه روزی به زائران اربعین حسینی(ع)

شایان ذکر است، این اقدامات پیرو دستور شهردار محترم تهران مبنی بر ارائه خدمات شهرداری تهران به زوار اربعین حسینی و پیرو اقدامات کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه های مرزی با راهبری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و با استقرار  نیروها و ماشین آلات مناطق 2، 5 و 11 در مرز مهران- زرباطیه در حال انجام است. صباغ شهردار منطقه 15 نیز به عنوان جانشین کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه های مرزی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرداری تهران با حضور در  پایانه های مرزی بر روند خدمات دهی به زوار الحسین (ع) نظارت دارد.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار