شناسه خبر: ۵۶۰۸۰
لینک کوتاه کپی شد

نصب دستگاه هشدار دهنده در منازل برای کاهش حوادث گازگرفتگی

شهردار منطقه 13 تهران از اجرای مرحله نخست طرح ارتقای آگاهی های عمومی شهروندی در راستای کاهش حوادث گاز مونواکسیدکربن و بهره‌برداری بهینه و ایمن از وسایل گازسوز درمنازل و اماکن تجاری ناحیه ۱ خبر داد.

به گزارش تهران بهشت، محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه 13 تهران با اشاره به آغاز طرح ارتقای آگاهی شهروندی در استفاده از وسایل گاز سوز اظهار کرد: معاونت خدمات شهری و محیط زیست و اداره ساماندهی منطقه با مشارکت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اجرای این طرح را در منازل و مکان های تجاری در دستور کار قرار داده است.

علی احمدی افزود:  با توجه به قرار داشتن در فصول سرد سال و به منظور پیشگیری از افزایش آمار حوادث مربوط به مسمومیت بر اثر استنشاق گاز مونو اکسید کربن، سازمان آتش نشانی و شهرداری منطقه 13 اقدام به اجرای طرح مقابله با مخاطرات گاز منواکسید کربن کرد.

شهردار منطقه 13 با اشاره به اینکه در مرحله نخست  این طرح  ضمن شناسایی و بازدید کارشناسان از منازل شهروندان نیاز سنجی انجام شده و نسبت به اهدا و نصب دکتور گاز مونوکسید(دستگاه هشدار دهنده ) در منازل واماکن تجاری  اقدام شده است، گفت: در این طرح  مروجان ایمنی (آتشنشان داوطلب) و کارشناسان آتش نشانی و اداره ساماندهی با نصب پوستر و آموزش حضوری نسبت به ترویج و آموزش فرهنگ ایمنی و نصب صحیح دودکش بخاری اقدام کردند.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار