شناسه خبر: ۵۸۲۴۲

همکاری شهرداری منطقه 17 به مناطق 1 و 5 در عملیات برف روبی شب گذشته

شنگی گفت: شهرداری منطقه 17 در پی بارش برف شب گذشته در راستای کمک رسانی به همکاران خدوم خود در مناطق 1 و 5، بالغ بر 72 تن شن و نمک به این مناطق اعزام کرد.

به گزارش تهران بهشت، رضا شنگی شهردار منطقه 17 با اشاره به بارش نزولات آسمانی طی روزهای اخیر، گفت: شهرداری منطقه طی هفته های گذشته، آمادگی کامل برای بارش ها در سطح منطقه ایجاد کرده بود که از جمله آنها استقرار 15 ایستگاه برف روبی در معابر اصلی منطقه و دپوی کیسه های شن و نمک در این ایستگاه ها بوده است تا در صورت لزوم از آنها استفاده شود و شهروندان محترم دچار مشکل در تردد نشوند. طی بارش های این هفته مقدار هفتاد تن شن و نمک در سطح منطقه پخش شده است.

وی با اشاره به اینکه طی برف دو روز گذشته، 20 تن شن و نمک در سطح منطقه پخش شده است، گفت:همچنین با توجه به بارش برف در شب گذشته علاوه بر شارژ مجدد کیسه های شن و نمک در ایستگاه های برف روبی منطقه، مقدار 5 تن نمک کریستال توسط خودروی مکانیزه در سطح محدوده و مقدار 5 تن نمک صنعتی در روی پل های عابر پیاده و ورودی های زیرگذرهای سطح منطقه پخش شده است. همچنین 40 تن نمک و شن مخصوص توسط خودروهای خاور در سطح محدوده پخش شده است.

شهردار منطقه تصریح کرد: علاوه بر این ها، در ورودی پل های عابر پیاده، زیرگذرها و رمپ ها کیسه های شن و نمک قرار داده شد، ضمن اینکه 110 کارگر خدمات شهری، 160 کارگر فضای سبز به همراه 25 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین جهت برف روبی معابر و بوستان ها و پل های عابر پیاده استفاده شده است.

شنگی اظهار کرد: در این روزهای برفی، ورودی ایستگاه های حمل و نقل عمومی مثل مترو و اتوبوس توسط کارگران خدوم خدمات شهری از هر گونه برف، آب ماندگی و یخ زدگی پاکسازی شدند.

شهردار منطقه با اشاره به دستور معاون محترم خدمات شهری تهران مبنی بر کمک رسانی مناطق کم بارش به مناطق پربارش سطح تهران،گفت: به همین منظور شهرداری منطقه 17 شب گذشته با اعزام 2 دستگاه کامیون که هر کدام شامل 30 تن شن و نمک  و 2 دستگاه خاور که هر کدام حامل 6 تن شن و نمک بودند، ماشین تیغه دار برف روبی، 10 نیروی خدمات شهری، 2 خودروی اسکورت پیکاپ، 4 دستگاه ماشین آلات از قبیل 2 دستگاه خاور به منطقه یک جهت کمک رسانی و خدمت رسانی به شهروندان و همکاران خدوم خود در این منطقه، اعزام شد.

شنگی خاطرنشان کرد: علاوه بر اعزام امکانات و کمک به شهرداری منطقه یک، 3هزار کیسه مخصوص شن و نمک به منطقه 5 شهرداری تهران اعزام شد.

انتهای پیام/

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار