شناسه خبر: ۵۶۰۷۷
لینک کوتاه کپی شد

خداحافظی مجری و گزارشگر ورزشی با تلویزیون

داود عابدی همسر المیرا شریفی مقدم از مجریان و گزارشگران تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرام از اجرای تلویزیونی خداحافظی کرد.

به گزارش تهران بهشت، داود عابدی مجری و گزارشگر ورزشی (همسر المیرا شریفی مقدم) با انتشار پستی در صفحه خود از اجرا در تلویزیون خداحافظی کرد.

خداحافظی مجری و گزارشگر ورزشی با تلویزیون

این مجری و گزارشگر ورزشی در این باره نوشت:

با سلام و احترام خدمت مخاطبین عزیزم  مدتی است در سکوت و بدون هیاهو خود را خانه نشین کرده ام  فقط برای اینکه کمی برایم التیام باشد بارها در خود گریستم و فریاد زدم حرف ها شنیدم و سختی ها را به جان خریدم اما تحمل کردم حالا هم که به اشتراک می گذارم مرا ببخشید فقط خواستم کمی از احساس این روزهایم برایتان بگویم شاید مرهمی باشد و بدانید گاهی سکوت خود پر از معناست اخیرا قرار بود برنامه های ورزشی از جمله ویژه جام جهانی را تولید و اجرا کنم اما هر چقدر با خود کلنجار رفتم نشد که نشد متاسفانه روحیه ندارم اجرای برنامه های ورزشی انرژی می خواهد که من این روزها در خود حس نمی کنم  این روحیه از بیننده من انتقال پیدا می‌کند که نیست حتی رفتن به جام جهانی هم مرا راضی نمی‌کرد  چطور می‌توان با این همه آه و حسرت و اندوه در هر گوشه از سرزمین نقش مجری خوشحال و پر انرژی در ورزش را ایفا کنم؟

حداقل اینکه من نمی توانم همکارانم مرا ببخشند که نتوانستم در کنارشان باشم امیدوارم مرا درک کنند مرا دیگر یارای ماندن نیست اینجا رسما خروج زودتر از موعد خود را اعلام و  از تلوزیون خداحافظی می کنم و اما می ماند حرف دلم که آن را برای خود نگه می دارم ... خدای ما هم بزرگ است و خود روزی رسان به امید زندگی شایسته و روزهای خوب و شاد بدون خ.ش.ونت برای زنان و مردان میهن عزیزمان ایران خداحافظ

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
  • عبدالله ارسالی در

    به جهنم جا برای دیگران باز میشود بیچاره صدا و سیما که چه کسانی را بزرگ کرد و آدم کرد.

ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار