شناسه خبر: ۵۷۲۳۹

ملک محمد نجفی: حساسیت مدیریت منابع انسانی در عرصه فرهنگ بسیار بالاست

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تاکید کرد: اعمال صحیح مدیریت منابع انسانی درعرصه فرهنگ نسبت به دیگر حوزه ها، ضرورتی به مراتب بالاتر دارد.

به گزارش تهران بهشت، ملک محمدنجفی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در گفت وگو با برنا اظهار داشت: "عرصه فرهنگ و مدیریت فرهنگی، اقتضائات خاص خود را می طلبد  و استفاده از ظرفیتهای بومی و فرهنگی باید درکنار یکدیگرو ناظر بر اهداف کلان و اسناد بالادستی فرهنگی کشور مورد توجه قرار گیرد.مدیریت منابع انسانی واستفاده از نیروهای متخصص در عرصه فرهنگی کشور، تابع نگاهی عمیق نسبت به این حوزه کلان و اساسی است .ماهیت فرهنگی و گفتمانی انقلاب اسلامی ایران و نظام مقدس برخاسته از آن، این قاعده را پررنگ تر ساخته است. در اینجا باید مولفه ها و ثوبت فکری و فرهنگی خود که وجه تمایزما با دیگر کشورهای دنیاست را به صورت جدی و دقیق مدنظر قراردهیم."

نجفی افزود: "دردوران جدید، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به عنوان قرارگاه اصلی دیپلماسی فرهنگی کشور وارد میدان شده و از افراد و متخصصین حوزه مدیریت فرهنگی در راستای پیشبردو تکمیل این منظومه استفاده می کند. برگزاری موثر اجلاس رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تهران درتابستان امسال، نقطه آشکار ساز عزم سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای اعمال موثرمدیریت فرهنگی با تکیه بر ظرفیتهای گسترده موجود بود و این روند همچنان ادامه دارد. "

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار