شناسه خبر: ۴۱۲۸۰

جدال تماشایی و پرگل آلمانی‌ها به نفع سیتی+ فیلم

چلسی و لیورپول در دیداری تماشایی از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به تساوی ۲-۲ رسیدند تا این نتیجه بیشتر به سود منچسترسیتیِ صدرنشین باشد.

به گزارش تهران بهشت؛ حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌ویکم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه استمفوردبریج برگزار شد، دیداری بین چلسی و لیورپول که با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت.

نیمی از نیمه نخست به لیورپول تعلق داشت و نیمی دیگر به چلسی. اشتباه رودیگر باعث شد مانه در دقیقه ۹ قرمزها را پیش بیندازد. تیزهوشی و ضربه نهایی عالی صلاح در دقیقه ۲۶ باری دیگر او را مقابل تیم سابقش به گل رساند تا لیورپول با ۲ گل پیش بیفتد ولی ضربه والی تماشایی کواچیچ در دقیقه ۴۲ فاصله را کمتر کرد و سپس فرار پولیشیچ در دقیقه ۱+۴۵ کار را به تساوی کشاند.

نیمه دوم ابتدا چلسی دقایقی پیش کشیده بود و موقعیت‌هایی هم داشت، سپس بازی متعادل شد و دقایق پایانی هم نوبت لیورپول بود که موقعیت خلق کند اما مثل نیمه اول دوم تیم در گلزنی موفق نبودند و تساوی نتیجه پایانی بود.

صدرنشین لیگ برتر، منچسترسیتیِ ۵۳ امتیازی است و چلسی با ۴۳ و لیورپول با ۴۲ امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند. لیورپول یک بازی کمتر نسبت به تیم‌های اول و دوم انجام داده است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار