شناسه خبر: ۴۹۹۲۲

چشمک این ستاره برای پیوستن به پرسپولیس

بازیکن مورد نظر تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای حضور در این تیم منتظر پیشنهاد رسمی قرمزپوشان پایتخت است.

به گزارش تهران بهشت، با توجه به اتفاقات اخیر احتمال حضور علی علیپور بازیکن تیم ماریتیمو در پرسپولیس فصل آینده بسیار بالاست.

در حالی که یحیی گل محمدی در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که هیچ لیست ورود و خروجی را به مدیران پرسپولیس تحویل نداده اما مشخص است که اواین موضوع را برای بر هم نخوردن تمرکز تیمش در هفته‌های پایانی لیگ عنوان کرده است. با این حال یکی از گزینه‌های اصلی پرسپولیس برای نقل و انتقالات تابستانی علیپور است. مهاجمی که با توجه به پایان قراردادش با ماریتیمو در انتهای فصل بازیکن آزاد محسوب می‌شود سرخ‌ها برای جذب او تنها باید خود این بازیکن را راضی به عقد قرارداد کنند.

علیپور در مصاحبه‌های اخیر خود اگرچه مثل بیرانوند خیلی شفاف از علاقه‌اش برای بازگشت به پرسپولیس نگفته است اما او در برابر این سوال که آیا فصل بعد دوباره پیراهن تیم سابق را خواهد پوشید اعلام کرده که این تیم پیشنهادی نداده است. موضوعی که مشخص می‌کند بازیکن سابق پرسپولیس در انتظار مذاکره رسمی‌با مدیران پرسپولیس است. در غیر این صورت او مانند برخی از لژیونرها از اهداف خود برای ادامه حضور در فوتبال اروپا و خارج از کشور می‌گفت.

علیپور از ماریتیمو پیشنهادی 300 هزار دلاری برای تمدید قراردادش دریافت کرده است. پیشنهادی که گفته می‌شود از قرارداد قبلی او کمتر است و به این ترتیب حضور او در پرتغال برای این بازیکن آنچنان منفعت مالی هم نخواهد داشت. به نظر می‌رسد احتمالا پرسپولیسی‌ها هم حاضر به پرداخت معادل ریالی او به مهاجم سابق‌شان خواهند بود.

بنابراین احتمال حضور علیپور در پرسپولیس فصل آینده بسیار بالاست. مهاجم سابق پرسپولیس با هدف پیشرفت به لیگ پرتغال رفت و اگرچه در ماریتیمو موفق شد جایگاه نسبتا ثابتی به دست بیاورد اما این موفقیت با آنچه در ذهن او بود متفاوت است. علیپور حالا و بعد از دو سال نه به تیم ملی دعوت می‌شود و نه مثل مهدی طارمی‌ تیم بزرگتری را در پرتغال خواهان خود می‌بیند.

بنابراین بازگشت او به پرسپولیس یکی از اهداف تابستانی این بازیکن است. گفته می‌شود تصمیم او برای حضور دوباره در فوتبال ایران جدی است و باید دید در نهایت مدیران پرسپولیس چه زمانی با او رسما مذاکره خواهند کرد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار