شناسه خبر: ۵۲۲۵۰

رکوردشکنی در انتظار کاپیتان تیم ملی

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در آستانه پیوستن به سپاهان قرار دارد.

به گزارش تهران بهشت، احسان حاج صفی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که پیش از این بارها بحث بازگشتش به سپاهان اصفهان مطرح شده بود حالا در آستانه پیوستن به تیم سابقش قرار دارد. شنیده می‌شود که حاج صفی هفته گذشته با محمدرضا ساکت، مدیرعامل سپاهان به توافق نهایی رسیده و ژوزه مورایس، سرمربی پرتغالی طلایی‌پوشان هم نظر مثبتی روی او دارد.

این درشرایطی است که حضور ۴ بازیکن سپاهان از جمله سجاد شهباززاده، گئورگی گولسیانی، سروش رفیعی و دانیال اسماعیلی فر، در جمع سرخابی‌های پایتخت، مدیرعامل سپاهان را تحت فشار قرار داده است. پیش از این، محمدرضا ساکت به نزدیکان خود اعلام کرده بود که برای هواداران سپاهان سورپرایز ویژه‌ای در نظر گرفته که با این اوصاف به نظر می‌رسد او به هر شکلی قصد دارد تا حاج صفی را به سپاهان بیاورد.

حاج صفی در ۴ مقطع مختلف با پیراهن سپاهان به میدان رفته و حالا در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد. نکته قابل توجه این است که او ۲۴۲ بازی برای سپاهان انجام داده و فقط ۱۵ بازی تا قرارگرفتن در صدر فهرست باسابقه‌ترین بازیکنان سپاهان در تاریخ لیگ برتر فاصله دارد. حسین پاپی در ۱۴ سال حضورش در جمع طلایی‌پوشان نقش جهان، هم‌اکنون با انجام ۲۵۷ بازی رکورددار است اما به نظر می‌رسد در صورت پیوستن احسان حاج صفی به سپاهان، او به این رکورد تحسین‌برانگیز دست پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار