شناسه خبر: ۵۲۳۰۸
لینک کوتاه کپی شد

نصف جهان میزبان جشنواره ورزشی بانوان کمیته امداد

مدیرکل امور اداری و رفاه کارکنان گفت: جشنواره ورزشی بانوان کمیته امداد از 15 تا 17 تیرماه به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش تهران بهشت، نویدرضا خدیوی، مدیرکل امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد با اعلام این خبر گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای حفظ و ارتقای سلامت کارکنان و تقویت جنبه‌های فرهنگی و روحیه نشاط کارکنان، اقدام به برگزاری المپیاد ورزشی بانوان کرده است.

وی اظهار کرد: این جشنواره از 15 تا 17 تیرماه در پنج رشته‌ ورزشی داژبال، شطرنج، پینگ پنگ، دارت و آمادگی جسمانی برگزار می‌شود.

مدیرکل امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد خاطرنشان کرد: پیش از این چهار دوره جشنواره ورزشی کمیته امداد در سال‌های 89، 93، 95 و 98 و یک دوره قهرمانی کشور در سال 97 برگزار شده است؛ اما این برای نخستین‌بار است که المپیاد ورزشی بانوان به صورت اختصاصی و مستقل از ورزش آقایان اجرا خواهد شد.

خدیوی با اشاره به استقبال پرشور بانوان کمیته امداد از جشنواره ورزشی 1401، تاکید کرد: در این دوره از مسابقات ورزشی حدود 400  نفر از بانوان همکار کمیته امداد حضور خواهند داشت که نسبت به آخرین دوره در سال 98، رشد چهار برابری را نشان می‌دهد.

وی تقویت ورزش‌های همگانی و رقابتی را رویکرد کمیته امداد در برگزاری جشنواره‌های ورزشی عنوان کرد و ادامه داد: به منظور تشویق حضور بانوان در رویدادهای ورزشی، امسال رشته داژبال به این مسابقات افزوده شده است.

مدیرکل امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد با اشاره به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی جشنواره‌های ورزشی کمیته امداد در سال‌های 99 و 1400 تصریح کرد: با فروکش کردن بیماری و عادی شدن شرایط کشور، مسابقات ورزشی کمیته امداد با استقبال خوب کارکنان از سر گرفته شده است و در ادامه جشنواره ورزشی آقایان نیز در زمان مقتضی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار