شناسه خبر: ۵۲۳۷۸

یامگا برای استقلال شرط گذاشت

مهاجم و بهترین گلزن فصل گذشته استقلال برای بازگشت به این تیم مدعی اصلاح مبلغ قرارداد شد.

به گزارش تهران بهشت، کوین آرتور یامگا، مهاجم فرانسوی استقلال که در اولین فصل حضورش در این تیم با ثبت عملکردی مطلوب نه تنها با ۱۰ گل بهترین گلزن تیمش شد، بلکه پس از منشا دومین گلزن برتر فصل بیست و یکم این رقابت‌ها هم شد تا از او به عنوان یکی از بهترین خارجی‌های فصل یاد شود. با اینکه باشگاه استقلال به تمام مفاد قراردادی این بازیکن متعهد بوده و مطالبات وی کامل و به موقع پرداخت شده است، اما گفته می‌شود یامگا که یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد هنوز راضی به بازگشت به تهران نیست که این بر خلاف قرارداد وی می‌باشد.

این بازیکن فرانسوی که یکی از ستاره‌های فصل گذشته لیگ برتر بود، پس از این درخشش فوق‌العاده خواهان افزایش رقم قراردادش با آبی پوشان است و همین موضوع محل اختلاف وی با این باشگاه شده است. استقلالی‌ها معتقدند وقتی این بازیکن فرانسوی دارای قرارداد است باید به مفاد آن پایبند باشد و یامگا معتقد است پس از درخشش فوق‌العاده در فوتبال ایران استحقاق افزایش دستمزدی که در قراردادش منعقد شده می‌باشد.

باید دید در آینده نزدیک استقلالی‌ها چه تصمیمی در خصوص یامگا می‌گیرند و این بازیکن چه زمانی راضی به بازگشت به تهران و حضور در تمرینات می‌شود. یامگا بازیکنی است که قابلیت بازی به شکلی تخصصی در ۳ پست دفاع راست، وینگر راست و مهاجم را دارد و بعید است باشگاه به راحتی حاضر به از دست دادن این بازیکن با کیفیت شود؛ آن هم در حالی که برای فصل آینده با او دارای قرارداد هستند.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار