شناسه خبر: ۵۲۳۸۷
لینک کوتاه کپی شد

این هتل سوپرلاکچری محل اقامت فوتبالیست‌ها در جام جهانی است+ تصاویر

قطری‌ها برای جلب توریست‌های بیشتر سعی می‌کنند این موضوع را به مخاطبان القا کنند که کشوری توریستی هستند و ساکنینی از ملیت‌های مختلف دارد.

به گزارش تهران بهشت؛ قطر برای اقامت فوتبالیست‌ها و همسران‌شان در روزهای برگزاری جام جهانی‌، یک مجموعه لوکس در جزیره‌ای مصنوعی تدارک دیده که قیمت اقامت در آن نجومی است.

قطر تمهیداتی در نظر گرفته که در روزهای برگزاری جام جهانی، فوتبالیست‌ها بتوانند از زمان‌های استراحت‌شان برای حضور در کنار همسران خود استفاده کنند. قطری‌ها در یک جزیره مصنوعی، موسوم به "جزیره موز"، مجموعه‌ای بسیار لوکس را به این منظور تدارک دیده‌اند. مجموعه‌ای که قیمت اقامت در آن نجومی است و به شبی 4000 یورو بالغ می‌شود.

از جمله افراد مشهور و ثروتمندی که قطری‌ها از هم‌اکنون با هدف تبلیغ این مجموعه، حضورش در جزیره موز را اعلام کرده‌اند دیوید بکام است که یکی از سفرای جام جهانی 2022 است. بکام که اخیرا در فیلم تبلیغاتی 36 دقیقه‌ای خطوط هوایی قطر شرکت کرده، چهره تبلیغاتی اصلی این مجموعه لوکس خواهد بود.

هتل سوپرلوکس قطر برای فوتبالیست‌ها و همسران/عکس

به نظر می‌رسد فوتبالیست‌های مشهور و ستاره‌های گران‌قیمت فوتبال اروپا مشکلی در پرداخت هزینه اقامت در این هتل لوکس نداشته باشند. آنها می‌توانند در محیطی دلنواز از فرصت‌های استراحت خود در روزهای جام جهانی، برای حضور در کنار همسران‌شان استفاده کنند.

هتل سوپرلوکس قطر برای فوتبالیست‌ها و همسران/عکس

قطری‌ها برای جلب توریست‌های بیشتر سعی می‌کنند این موضوع را به مخاطبان خود القا کنند که کشوری توریستی هستند که ساکنینی از ملیتهای مختلف دارد. مشخص است که سرمایه‌گذاری هنگفت قطر روی پروژه‌های لوکسی مثل این تنها منحصر به دوران برگزاری جام جهانی نیست و این کشور امیدوار است بعد از پایان تورنمنت از هتل‌ها و مجموعه‌های لوکس خود به عنوان وسایلی درآمدزا استفاده کند.

هتل سوپرلوکس قطر برای فوتبالیست‌ها و همسران/عکس

هتل سوپرلوکس قطر برای فوتبالیست‌ها و همسران/عکس

 

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار