شناسه خبر: ۵۲۴۹۰
لینک کوتاه کپی شد

بحران مالی در کمین پرسپولیسی‌ها

باشگاه پرسپولیس در آینده‌ای نزدیک وارد بحران مالی می‌شود و برای فصل جدید هم هنوز پیش پرداختی به بازیکنان انجام نشده است.

به گزارش تهران بهشت، در حالی که باشگاه پرسپولیس در روزهای اول نقل و انتقالات توانست مهره‌های مورد نظر یحیی گل محمدی را جذب کند اما در ادامه راه مسیر نقل و انتقالاتی این باشگاه سرعت کندی به خودش گرفته است. گفته می‌شود یکی از این دلایل مسائل مالی است به طوری که این باشگاه برای اردوی ترکیه هم نتوانست اسپانسر بگیرد و این تیم در تهران باید به کارش ادامه دهد.

از سوی دیگر وضعیت باشگاه با کارگزارش هم مشخص نیست. شرکتی که در زمان سرپرستی مجید صدری با پرسپولیس قرارداد بسته به نظر نتوانسته خواسته‌های این باشگاه را به شکل مطلوب برآورده کند.  برای فصل جدید هنوز کف و سقف قرارداد مشخص نشده و مسئولان این باشگاه درخواست اصلاح قرار را داشته‌اند اما مسئولان این شرکت حاضر نیستند زیر بار این خواسته بروند.

این طور که از شواهد و قرائن پیداست باشگاه پرسپولیس در آینده ای نزدیک وارد بحران مالی می‌شود و این در شرایطی است که گفته می‌شود رضا درویش و برخی از اعضای هیئت مدیره راهی سفر کربلا شده‌اند. برای فصل جدید هم هنوز پش پرداختی به بازیکنان انجام نشده است و مشخص نیست وضعیت اسپانسری باشگاه چه می‌شود.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار