شناسه خبر: ۵۲۷۶۸
لینک کوتاه کپی شد

پیشنهاد قابل توجه پرسپولیس به یک ستاره

پرسپولیس و یحیی به دنبال جذب آقای گل فصل قبل لیگ بودند اما این اتفاق نیفتاد.

به گزارش تهران بهشت، پس از پیوستن سعید صادقی به پرسپولیس و در روزگاری که درویش و پرسپولیس از تمام تیم ها در نقل و انتقالات جلوتر بودند، باشگاه پرسپولیس با گادوین منشا هم به توافق کامل رسید و قرار بود دو روز بعد از ثبت قرارداد با صادقی، منشا را هم جذب کند تا تمام هم و غم خود را روی جذب کاسیانو دیاز بگذارد.

جالب این که طرفین از نظر مالی هم به توافق رسیده بودند و قرار بود باشگاه پرسپولیس در ازای پردخت ۳۲۰ هزار دلار به منشا برای یک فصل و همین طور رقم ۳۰ هزار دلار پاداش این بازیکن را جذب کند. حتی قرار شد بخشی از این مبلغ با کمک یکی از هوادارهای متمول باشگاه پرداخت شود اما در همان روزهایی که منشا کار خود را با پرسپولیس تمام شده می دانست به یک باره از پرسپولیس خبری نشد. منشا چند روزی هم صبر کرد و بالاخره مسی ها که متوجه توافق کامل پرسپولیس و منشا شده بودند پا پیش گذاشتند و پیشنهاد خود را به این مهاجم ارائه کردند.

در همان روزها وقتی منشا چند روزی منتظر ماند و از باشگاه خبری نشد و شایعه توقف نقل و انتقالاتی را از چند نفر شنید، تصمیم گرفت کار را با مس تمام کرده و با تیم سابقش تمدید کند.  اینگونه شد که پس از توافق کامل ۳۲۰ هزار دلاری پرسپولیس و منشا و ۳۰ هزار دلار پاداش برای این بازیکن، باشگاه پرسپولیس دیگر پیگیری نکرد تا منشا قرارداد خود را با مس رفسنجان تمدید کند.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار