شناسه خبر: ۵۲۸۳۸
لینک کوتاه کپی شد

گمشده پرسپولیس از اروپا می‌آید؟

یحیی گل‌محمدی به دنبال بازگرداندن مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران به جمع شاگردانش است.

به گزارش تهران بهشت، در شرایطی که پروسه جذب کاسیانو هنوز به نتیجه نهایی نرسیده و احتمال منتفی‌ شدن حضور این مهاجم در پرسپولیس وجود دارد، مدیران باشگاه طبق درخواست یحیی گل‌محمدی به‌دنبال مهاجمی هستند که بتواند نیاز خط حمله این تیم را برطرف کند. باشگاه پرسپولیس به‌دنبال جذب کریم انصاری‌فرد، زننده تنها گل تیم ملی ایران در جام‌جهانی روسیه است؛ مهاجم اردبیلی اسبق پرسپولیس که مدت‌هاست راهی فوتبال خارج از ایران شده و هم‌ اکنون هم بازیکن آزاد محسوب می‌شود. آزادبودن کریم باعث شده پرسپولیس امید زیادی به این انتقال داشته باشد و پیگیر وضعیت او برای قبول پیشنهاد سرخ‌ها باشد.

تلاش باشگاه برای این انتقال و مذاکره از ۳روز پیش استارت خورده اما انصاری‌فرد پاسخی به تماس‌های تلفنی مدیران این باشگاه نداده است. درخصوص انصاری‌فرد گفته می‌شود که او در شرایط کنونی تمایلی برای بازگشت به لیگ ایران ندارد و پیگیر ادامه حضور در فوتبال اروپا و تیم دیگری در یونان خواهد بود. با این حال، پرسپولیسی‌ها در تلاش برای ارتباط‌ گرفتن با این بازیکن هستند ولی هم‌اکنون مشکل لینک‌شدن به کریم را دارند. نکته جالب اینجاست که مدتی پیش باشگاه استقلال هم برای جذب انصاری‌فرد به این بازیکن پیغام داده بود ولی کریم به پیشنهاد آنها پاسخ منفی داد و گفت به‌دلیل سابقه حضور در پرسپولیس حاضر نیست پیراهن استقلال را بر تن کند.

سایت نوا یونان در گزارشی به این موضوع اشاره کرد که انصاری‌فرد با وجود دریافت چند پیشنهاد از باشگاه‌های ایرانی ازجمله پرسپولیس، تمایلی برای بازگشت به کشورش ندارد. این مهاجم تیم آاِک به‌دنبال یافتن تیمی برای بازی در اروپا یا خود یونان است. نوا اسپرت در حالی این گزارش را منتشر کرده که انصاری‌فرد مدت‌ها قبل هم گفته بود به‌دلیل شرایط خانوادگی‌اش نمی‌تواند به ایران برگردد. همسر او یونانی است و کریم هم ترجیح داده بود از فوتبال اروپا خارج نشود.

با این حال، انصاری‌فرد هم‌اکنون موقعیت خاصی دارد. او جایگاه خودش را در تیم ملی از دست داده و در فاصله ۴ماه مانده به جام‌جهانی، شاید بازگشت به لیگ برتر فوتبال ایران و پوشیدن پیراهن پرسپولیس شرایط این بازیکن را تغییر دهد. باید دید او بعد از گرفتن پیشنهاد پرسپولیس چه تصمیمی برای آینده‌اش خواهد گرفت.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار