شناسه خبر: ۵۲۸۴۶
لینک کوتاه کپی شد

پرونده خروجی‌های استقلال بسته شد

در حالی که هنوز فرصت زیادی تا پایان نقل و انتقالات باقی است، به نظر می‌رسد پرونده خروجی‌های استقلال با چهار بازیکن اصلی بسته شده باشد.

به گزارش تهران بهشت، امیرحسین حسین زاده بازیکن جوان و تاثیرگذار فصل قبل استقلال که از مدت‌ها قبل کاندیدای حضور در تیم شارلوا بلژیک بود، پنج شنبه با انتشار پیامی در فضای مجازی جدایی‌اش از جمع آبی پوشان را رسماً اعلام کرد و این در حالی است که سرمربی جدید آبی پوشان به حفظ این بازیکن برای فصل جدید اصرار داشت و حتی خودش هم در این خصوص صحبت هایی با این بازیکن جوان داشت.

حسین زاده چهارمین و به احتمال زیاد آخرین بازیکنی از بین بازیکنان اصلی فصل گذشته استقلال است که از این تیم جدا شد. با اینکه در لیست خروجی‌های آبی‌های پایتخت اسامی متعددی به چشم می‌خورد اما از بین بازیکنان اصلی این تیم تنها ۴ بازیکن جدا شده‌اند که از این جمع تنها ۲ بازیکن برخلاف میل مجموعه باشگاه این تیم را ترک کرده‌اند.

اولین بازیکنی که در پایان فصل بدون جنجال و هیاهو و بر اساس خواسته کادر فنی سابق و موافقت باشگاه از این تیم جدا شد، رودی ژستد بود. مهاجم فرانسوی که تنها یک فصل برای آبی پوشان بازی کرد و با اینکه مهم‌ترین گل فصل را برای آنها زد به دلیل عملکرد نه چندان مطلوب در خط حمله از این تیم کنار گذاشته شد.

اولین بازیکنی که علیرغم مخالفت باشگاه به طرزی غیر منتظره از استقلال جدا شد، محمد دانشگر بود. دانشگر که در سالهای اخیر عملکرد خوبی در خط دفاعی آبی پوشان داشت، خیلی بی سر و صدا و بدون جنجال رسانه‌ای از استقلال به سپاهان کوچ کرد تا نخستین بازیکنی از بین بازیکنان اصلی این تیم باشد که از جمع آنها جدا شد.

وریا غفوری با اینکه بارها از تمایلش برای ادامه همکاری با آبی پوشان خبر داد اما این تمایل یک‌طرفه منجر به ادامه همکاری او نشد تا کاپیتان آبی پوشان سومین بازیکن از بین بازیکنان اصلی این تیم باشد که در نقل و انتقالات غزل خداحافظی از جمع آبی پوشان را خواند.

حسین زاده را می‌توان یکی از خروجی‌های جنجالی استقلال دانست. این بازیکن جوان که تنها یک فصل برای آبی پوشان بازی کرد و با درخشش در همین یک فصل نه تنها ملی پوش شد، بلکه مورد توجه شارلوا بلژیک قرار گرفت، سرانجام استقلال را ترک کرد تا پس از ژستد، دانشگر و غفوری چهارمین بازیکن اصلی این تیم باشد که در فصل بیست و دوم آبی‌ها را همراهی نمی‌کند.

چند بازیکن دیگر از جمله امین قاسمی نژاد، متین کریم زاده، رضا آذری، فردین رابط، آرش داجیلری، سینا خادم پور و… هم در لیست خروجی آبی‌ها قرار دارند که اینها عمدتاً یا به صورت قرضی در تیم‌های دیگر بودند و یا جایی در بین بازیکنان اصلی این تیم در فصل گذشته نداشتند.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار