شناسه خبر: ۵۳۰۹۴
لینک کوتاه کپی شد

اتحاد باشگاه‌های لیگ برتری علیه استقلال

باشگاه‌های لیگ برتری بابت بدهی تیم استقلال به سازمان لیگ از مسئولان برگزارکننده رقابت‌ها توضیح خواستند.

به گزارش تهران بهشت، نشست مدیران باشگاه‌های لیگ برتری با مسئولان سازمان لیگ در خصوص چگونگی دریافت مطالبات خود بابت تبلیغات محیطی با حاشیه‌هایی همراه شد. سازمان لیگ فوتبال در فصل گذشته تمام حقوق مربوط به تبلیغات محیطی را در اختیار باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران گذاشت. سرخپوشان پایتخت توانستند در همان ابتدا تسویه مالی لازم را در این خصوص داشته باشند اما طبق ادعای مسئولان سازمان لیگ هنوز این اتفاق در خصوص باشگاه استقلال رقم نخورده است.

بدهی حدود ۳۰ میلیارد تومانی استقلال به سازمان لیگ باعث تأخیر در پرداختی‌های این مجموعه به سایر باشگاه‌ها در خصوص حق تبلیغات محیطی شده است. در نشست امروز که نماینده باشگاه استقلال نیز در آن حضور نداشت سایر باشگاه‌ها خواستار دریافت طلب خود از سازمان لیگ شدند اما مدیران این مجموعه اعلام کرده اند تسویه با انها بستگی به زمان پرداخت بدهی باشگاه استقلال دارد.

مسئولان چند باشگاه لیگ برتری با تنظیم نامه شکایت خود خواستار رسیدگی به تخلف سازمان لیگ و همچنین دیرکرد باشگاه استقلال در این زمینه شده اند تا بتوانند قبل از شروع رقابت‌های فصل پیش رو بخشی از مطالبات خود را دریافت کنند.  از سوی دیگر رسیدگی به عملکرد مالی باشگاه پرسپولیس نیز به طور شفاف صورت گرفت که نشان داد آنها هیچ بدهی بابت تبلیغات محیطی فصل گذشته به سازمان لیگ ندارند.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار