شناسه خبر: ۵۳۲۴۲

پیام محرمانه ایفمارک برای استقلالی‌ها

طبق اعلام کادر فنی استقلال جواب آزمایش‌های پزشکی اعضای این تیم از سوی ایفمارک به باشگاه ارسال شد.

به گزارش تهران بهشت، با توجه به تصمیم مسئولان باشگاه استقلال برای ثبت قرارداد بازیکنان این تیم در هیئت فوتبال استان تهران اعضای این تیم یک روز پس از بازگشت به تهران (بعد از پایان اردوی ترکیه) به مرکز پزشکی فدراسیون فوتبال ایفمارک رفته و تحت آزمایش های مختلف پزشکی قرار گرفتند.

این آزمایش‌ها روز دوشنبه هفته جاری دهم مرداد انجام شد و جواب آنها به صورت محرمانه به باشگاه استقلال ارسال شد تا از طریق معاونت ورزشی باشگاه استقلال در اختیار کادر پزشکی تیم قرار بگیرد.

گفته می‌شود اطلاعات پزشکی و نتایج آزمایش‌های تک تک اعضای بازیکنان استقلال در این نامه محرمانه قید شده و مدیر تیم استقلال با در دست داشتن این مدارک پزشکی برای ثبت قرارداد اعضای تیم در هیئت فوتبال، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

ناگفته نماند؛ یکی از مدارک الزامی برای ثبت قرارداد بازیکنان در هیئت فوتبال استان تهران و دیگر هیئت‌های استان‌ها در دست داشتن مدارک پزشکی ایفمارک است. این قانون طی چند سال اخیر از سوی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال وضع شده و هر ساله پیش از عقد قرارداد رسمی بازیکنان با باشگاه‌ها انجام می شود.

اگر بازیکنی در خلال برگزاری مسابقات و یا نیم فصل زمستانی هم به تیم‌های لیگ برتری منتقل شود باید در تست پزشکی ایفمارک شرکت کرده و نتیجه آزمایشهایش را دریافت کند تا مشکلی بابت حضور در مسابقات نداشته باشد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار