شناسه خبر: ۵۳۳۰۱
لینک کوتاه کپی شد

ماجرای پیشنهاد شدن بمب استقلال به پرسپولیس

محبی چند سال پیش در آستانه پیوستن به تیم فوتبال پرسپولیس قرار داشت.

به گزارش تهران بهشت، محمد محبی، وینگر تکنیکی بوشهری در تیم فوتبال سپاهان اصفهان گل کرد و در زمان مربیگری ویلموتس به تیم ملی هم دعوت شد. در ماجرای خرید قطعی مغانلو توسط سپاهان، محبی با پیشنهاد تیم سانتاکلارا پرتغال روبرو شد و مدیران سپاهان هم محبی را وارد معامله خرید شهریار از این باشگاه پرتغالی کردند.

محبی در فصلی که گذشت اکثرا نیمکت نشین بود و نتوانست آنطور که باید و شاید در لیگ پرتغال موفق شود. همین موضوع باعث شد تا محبی تیم ملی را از دست بدهد. نیمکت نشینی‌های پی در پی از دست دادن تیم ملی و رسیدن چند پیشنهاد خوب از ایران باعث شد تا محمد تصمیم به بازگشت بگیرد و بخواهد در سال منتهی به جام جهانی در ایران بازی کند.

استقلال که مشتری جدی این بازیکن بود، طی روزهای گذشته مذاکرات فشرده ای با باشگاه سانتاکلارا و خود محبی انجام داد و در نهایت موفق شد با این باشگاه پرتغالی به توافق برسد. محبی که برای پیوستن به استقلال به ایران آمده، قرارداد یک ساله خود را با تیم به امضا رساند ولی به دلیل اینکه باشگاه استقلال هنوز نتوانسته رضایتنامه این بازیکن را از باشگاه پرتغالی بگیرد، پیوستن محبی به جمع آبی‌ها را رسما اعلام نکرده است.

نکته جالب در خصوص بمب نقل و انتقلات استقلالی‌ها این است که محبی چند سال قبل قرار بود راهی پرسپولیس شود ولی مخالفت مدیرعامل وقت سرخ پوشان باعث شد این بازیکن راهی سپاهان شود. محبی که فوتبالش را در شاهین بوشهر آغاز کرد در همین تیم رشد کرد و ستاره شد.

قبل از رفتن این بازیکن به سپاهان، محبی به پرسپولیس پیشنهاد شد و در آستانه پیوستن به این تیم قرار داشت. با وجود علاقه محبی به حضور در پرسپولیس، مدیرعامل وقت این باشگاه در اقدامی عجیب قید جذب این ستاره را زد و اعلام کرد پرسپولیس به چنین بازیکنی نیاز ندارد. آقای مدیرعامل که خیلی هم فوتبالی نبود، خطاب به نماینده محبی اعلام کرد، پرسپولیس جای چنین بازیکنان ناشناخته ای نیست و باشگاه به ستاره نیاز دارد تا جذب بازیکنی که در لیگ یک حضور داشته است. نکته جالب توجه اینکه محبی بعد از منتفی شدن حضورش در پرسپولیس راهی سپاهان شد و همان سال در ورزشگاه آزادی دروازه پرسپولیس را باز کرد و با بازی درخشان خود زمینه ساز باخت سرخ پوشان شد. 

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار