شناسه خبر: ۵۳۳۳۷
لینک کوتاه کپی شد

کاپیتان پرسپولیس چه کسی خواهد بود؟

هنوز کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین بازی لیگ برتر مشخص نشده است.

به گزارش تهران بهشت، سیدجلال حسینی به دلیل نداشتن مدرک مربیگری قادر نیست روی نیمکت پرسپولیس بنشیند اما مشکلی برای همراهی تیم در تمرینات و بازی‌ها نخواهد داشت. با این شرایط او در زمان انجام بازی‌های تیمش باید از روی سکوها بازی را تماشا کند. البته حسینی برای شرکت در کلاس مربیگری اقدام کرده و عجیب اینکه کلاس مربیگری‌اش درست در روز اولین بازی فصل تازه پرسپولیس آغاز خواهد شد.

با توجه به حضور سیدجلال در تیم ملی و انجام ۱۱۵ بازی ملی، مدرک D به او داده شده اما حسینی از هفته بعد در کلاس‌های مدرک C حضور پیدا خواهد کرد تا بتواند این مرحله را پشت سر بگذارد. کلاس‌های مربیگری C آسیا از شنبه ۲۲ مرداد در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز خواهد شد تا پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در این کلاس‌ها حضور پیدا کند. 

شنبه پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن قرار خواهد گرفت و با این حساب به احتمال فراوان سیدجلال در نخستین بازی پرسپولیس که سه‌شنبه در فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد تیمش را همراهی نمی‌کند و حتی از روی سکو هم نمی‌تواند بازی پرسپولیس را تماشا کند. این در حالی است که امید عالیشاه هم به خاطر محرومیت در این سفر نخواهد بود و پرسپولیس دو بزرگتر خود را در سفر همراه ندارد و به احتمال زیاد علیرضا بیرانوند یا کمال کامیابی نیا کاپیتان‌های پرسپولیس در بازی اول خواهند بود.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار