شناسه خبر: ۵۳۴۶۱
لینک کوتاه کپی شد

ستاره جدید پرسپولیس از انگلیس می‌آید

گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس تهران همچنان به دنبال جذب یک مهاجم دیگر است.

به گزارش تهران بهشت، در حالی که پرسپولیس به سختی و بعد از دو ماه تلاش تازه موفق شده یک مهاجم خارجی جذب کند و برخی نگرانی‌ها در مورد کیفیت خط حمله تیمش را کم کند حالا صحبت از جذب یک گزینه خارجی دیگر برای خط حمله است.

در حالی که تمیروف در تیم پرسپولیس ماندنی شده شایعاتی شنیده می‌شود که پس از بازی با ذوب‌آهن سرمربی پرسپولیس در تصمیم قبلی خود تجدید نظر کرده و احتمال دارد گل‌محمدی خواهان جذب مهاجم دیگری باشد. گویا گل‌محمدی دست به انتخاب هم زده و باشگاه در حال مذاکره با گزینه مدنظر است. دیروز برخی منابع خبر دادند گزینه مد نظر یحیی در لیگ دسته اول انگلیس بازی می‌کرده و کیفیت خوبی هم دارد.

در عین حال حسین خبیری عضو تازه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به اینکه شنیده می‌شود گل‌محمدی درخواست جذب یک مهاجم دیگر هم دارد، گفت: «اگر آقای گل‌محمدی به‌عنوان نفر اول کادر فنی نیازی داشته باشد به آقای درویش اعلام می‌کند و وظیفه ما هم در هیأت مدیره حمایت است. ما آمدیم که کمک کنیم و کنار سرمربی و مدیرعامل هستیم و قطعاً هر نیازی باشد با تمام وجود کمک می‌کنیم تا اتفاق بیفتد.  فکر می‌کنم تیم تقریباً تکمیل است اما اگر بعد از اضافه شدن لوکادیا، آقا یحیی مهاجم دیگری هم بخواهد آقای درویش و دوستان مدیریت می‌کنند تا این نیاز سرمربی اجابت شود. ما با همه وجود در خدمت هستیم تا پرسپولیس کمبودی نداشته باشد.»

به نظر می‌رسد اگر این موضوع صحت داشته باشد باشگاه پرسپولیس مثل قضیه جذب لوکادیا در سکوت خبری و کاملاً سکرت آن را پیش می‌برد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار