شناسه خبر: ۵۳۶۷۱
لینک کوتاه کپی شد

پای ساپینتو هم به شایعه جادوگری باز شد

پای سرمربی تیم فوتبال استقلال به شایعه جادوگری باز شد.

به گزارش تهران بهشت، باشگاه مس کرمان نسبت به شایعه جادوگری سرمربی خود واکنش نشان داد و این ادعا را مضحک خواند.

بعد از پیروزی پر گل مس کرمان مقابل پیکان حواشی و شایعه‌هایی در مورد تیم مس کرمان منتشر شد و حتی برخی مدعی شدند که قدم زدن سرمربی مس کرمان روی چمن مسابقه قبل از بازی به بحث‌های جادوگری مربوط است. با این حال مسئولان باشگاه مس به این حواشی توجه خاصی ندارند. حتی یکی از مسئولان باشگاه مس کرمان اظهار داشت: برخی افراد خواسته‌های غیرحرفه‌ای وغیر معقولی از سرمربی تیم ما داشتند و وقتی فرزاد حسین‌خانی پاسخ منفی به آنها داد باعث ناراحتی و خشم این افراد شد. به این ترتیب این زیاده‌خواهان قصد ضربه زدن به سرمربی تیم مس کرمان را داشتند و قدم زدن او در میانه زمین را به مسایل جادو و جادوگری در فوتبال ربط دادند.

این مسئول باشگاه مس تصریح کرد: این در حالی است که اگر فردی بخواهد به زعم دوستان جادو و جادوگری کند باید مایعی یا ماده‌ای در زمین بریزد و صرف قدم زدن سرمربی روی چمن ورزشگاه دلیلی بر جادوگری نیست.

حسین‌خانی هم وقتی با این شایعه‌های مضحک روبه رو شد گفت:« از این بعد در همه مسابقات برای کنترل وضعیت چمن به زمین خواهم رفت و این حق قانونی من است.» به این ترتیب سرمربی تیم ما اگر در برخی مسابقات و برخی ورزشگاه‌ها چنین کاری می‌کرد از این پس تصمیم گرفته در تمامی مسابقات در چمن قدم بزند همانطوریکه ساپینتو سرمربی استقلال در زمین چمن انزلی به میانه زمین رفت و وضعیت چمن را کنترل کرد. فصل گذشته هم در لیگ یک چنین شایعه‌هایی برای تیم ما از سوی همین افراد خاص منتشر شد که باشگاه بیانیه‌ای در خصوص جادوگری منتشر کرد و همه هم دیدند که در نهایت تیر این افراد به سنگ خورد. حسین‌خانی در همه مسابقات در چمن قدم می‌زند و این افراد هم تا می‌توانند از او فیلم وعکس بگیرند زیرا قدم زدن روی چمن معنایش جادوگری نیست.

تیم مس کرمان در هفته دوم رقابت‌ها ۳ بر صفر تیم پیکان را شکست داد و در هفته سوم لیگ برتر هم روز پنجشنبه میهمان استقلال است.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار