شناسه خبر: ۵۳۶۷۲
لینک کوتاه کپی شد

قانون عجیبی که باعث حذف کریم باقری شد

دراگان اسکوچیچ هیچ اصراری روی حضور کریم باقری در اردوی تیم ملی فوتبال ندارد.

به گزارش تهران بهشت، اردوی تیم ملی فوتبال از ۲۰ شهریور در کمپ تیم های ملی آغاز می‌شود و تیم ملی روز ۲۵ شهریور با تیم امید بازی دوستانه انجام می‌دهد و ۴۸ ساعت بعد از این بازی راهی اتریش می‌شود تا دو دیدار دوستانه انجام دهد.  دیدارهای دوستانه تیم ملی در برابر تیم های اروگوئه و سنگال خواهد بود که این بازی ها در تاریخ ۱ و ۵ مهر برگزار می‌شود.

در حالی که عنوان شد کریم باقری به اردوی جدید تیم ملی ملحق می‌شود هم اکنون اسکوچیچ به همراه دیگر دستیاران خود کارهای تیم ملی را پیش می‌برد و صحبت تازه‌ای با کریم باقری نداشته است. به نظر می‌رسد سرمربی کروات روی برخی از نقدها ناراحت است. به خصوص در جایی گفته شد که به دلیل عدم حضور کریم باقری در اردوی دوحه برخی از حاشیه ها در تیم ملی شکل گرفته است.

فدراسیون فوتبال در دور جدید تمرینات تیم ملی به کریم باقری گفت باید از بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کند که همان طور پیش بینی می‌شد انتخاب کریم باقری پرسپولیس بود و بدین صورت مربی پرسپولیس شانس حضور در اردوی تیم ملی را از دست داد.  البته همین توصیه به آنالیزور پرسپولیس هم شد اما مهرداد خانبان در ماه های اخیر هم در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرده است و هم تیم پرسپولیس؛ گویی این قانون تنها برای حذف کریم باقری بوده است!

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار