شناسه خبر: ۵۳۸۹۰
لینک کوتاه کپی شد

پشت پرده نیمکت نشینی ستاره استقلال

مهدی قایدی برای سومین دیدار متوالی بازی را از روی نیمکت آغاز کرد.

به گزارش تهران بهشت، استقلال در چهارمین بازی این فصل خود نتوانست مقابل نفت مسجدسلیمان به پیروزی برسد و شاگردان ساپینتو با ارائه یک نمایش نه چندان خوب مقابل تیم رضا مهاجری با نتیجه بدون گل متوقف شدند.

مهدی قایدی، ستاره استقلال که بعد از بازی اول این تیم در لیگ برتر به جمع آبی پوشان اضافه شد، برای سومین بازی متوالی در ترکیب اصلی تیمش حضور نداشت و بازی را از روی نیمکت آغاز کرد. قایدی که در اولین بازی خود بعد از بازگشت به استقلال در بازی مقابل ملوان ستاره بازی بود و با آمدنش به زمین ورق را برگرداند، نتوانسته ساپینتو را مجاب کند تا او را در ترکیب اصلی قرار دهد.

خیلی از هواداران استقلال هم بعد از سومین نیمکت نشینی قایدی در این فصل، این سوال برایشان ایجاد شد که چرا این بازیکن که در دیدار مقابل ملوان یک گل زد و یک پنالتی گرفت، در دو دیدار بعدی مقابل مس کرمان و نفت مسجد سلیمان در ترکیب اصلی حضور نداشت.

اما دلیل نیمکت نشینی‌های قایدی به موضوع آمادگی جسمانی این بازیکن برمی‌گردد. مهدی در تمرینات پیش فصل استقلال حضور نداشت و در باشگاه قبلی خود هم بدنسازی خوبی انجام نداد تا به لحاظ بدنی از یقیه بازیکنان استقلال عقب تر باشد. در واقع قایدی هنوز بازیکن ۹۰ دقیقه ای نیست و به همین دلیل ساپینتو از ابتدا به او بازی نمی‌دهد. رفته رفته اما شرایط مهدی بهتر خواهد شد و از هفته‌های بعد می‌تواند از ابتدا در ترکیب اصلی استقلال به میدان برود.

گفتنی است، دیدار بعدی استقلال در لیگ برتر سه شنبه ۱۵ شهریور مقابل پیکان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار