شناسه خبر: ۵۳۹۳۳

وعده پدر طارمی درباره اتفاق خبرساز برای پسرش

در آخرین روزهای نقل و انتقالات اروپا صحبت از حضور طارمی در چلسی مطرح شده بود.

به گزارش تهران بهشت، پدر مهدی طارمی در رابطه با اینکه چرا حضور مهدی طارمی در تیم چلسی که بحث حضورش در آن تیم مطرح بود میسر نشد گفت: چلسی مهاجم دیگری را به خدمت گرفت و با آن بازیکن به توافق رسید اما به هر حال توانایی هر بازیکنی مشخص است.

اما آیا ستاره ایرانی پورتو در ادامه راهی تیم بزرگ دیگر خواهد شد؟ پدر مهدی طارمی در این خصوص امیدوار است و می گوید این اتفاق ممکن است در زمستان بیفتد «مهدی توانایی خودش را در تیم باشگاهی‌اش و تیم ملی بارها نشان داده و با زدن گل‌ها و گرفتن پنالتی و پاس گل در تیمش بارها ارزش‌های خودش را در لیگ کشور پرتغال ثابت کرده است اما بحث حضور مجدد مهدی در پنجره زمستانی در تیم چلسی یا تیم‌های دیگر خواهانش در ابتدا به نظر باشگاه و بعد از آن هم به عملکرد خود مهدی در جام جهانی و تیم پورتو بستگی دارد.

مهدی باید بتواند در بزرگترین ویترین فوتبال دنیا و باشگاه خودش که تیمی مطرح در اروپاست با ارائه نمایش‌های مناسب بازی‌های قابل قبولی را به نمایش بگذارد که این امر با توجه به توانایی فنی و ارزش‌ها و قابلیت‌های فنی که مهدی دارد و از آن بهره می‌برد دور از دسترس نیست. حتماً مهدی باز هم می‌تواند نمایش‌های خیلی خوبی را ارائه دهد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار