شناسه خبر: ۵۴۰۶۹
لینک کوتاه کپی شد

مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک شد

با تصمیم اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، سیدمناف هاشمی به عنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک انتخاب شد.

به گزارش تهران بهشت، دومین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز و با حضور اعضای جدید برگزار شد که طی آن حاضرین، سیدمناف هاشمی از مدیران با سابقه و خوشنام حوزه ورزش را به عنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک انتخاب و معرفی کردند.  ضمنا در این نشست سید احمد بابایی به عنوان خزانه دار کمیته ملی المپیک انتخاب شد.

اعضای هیات اجرایی در ادامه دومین نشست خود از فعالیت های ارزنده پیمان فخری در مرکز نظارت بر تیم های ملی و سرپرستی کاروان اعزامی به هانگژو تقدیر و تشکر نموده و با مرخصی یکساله وی موافقت کردند.

در این نشست، حاج محمود خسروی وفا ریاست کمیته، کیکاوس سعیدی سرپرست دبیر کلی، غلامرضا نوروزی و مهین فرهادی زاد نواب رئیس کمیته، علیرضا پاکدل، علیرضا سهرابیان، غلامرضا شعبانی‌بهار، مهرداد علی‌قارداشی، حمید عزیزی و بهداد سلیمی حضور داشتند.

گفتنی است که مناف هاشمی در دولت اصلاحات مدیرکل دفتر برنامه و بودجهٔ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بود. هاشمی در دوران مدیریت محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران، مسئولیت‌هایی همچون معاونت برنامه‌ریزی و توسعهٔ شهری، قائم‌مقام معاونت خدمات شهری،مدیرکل تشخیص و وصول درآمد را بر عهده داشت.  هاشمی در دولت یازدهم نیز به معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان منصوب شد و از ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ در این سمت بود.

او همچنین در پی استعفای وزیر وقت ورزش و جوانان، محمود گودرزی، مدتی سرپرستی وزارت ورزش و جوانان را نیز بر عهده داشت. مناف هاشمی، در جلسه هیئت دولت که در تاریخ نوزدهم مهرماه ۱۳۹۶ به ریاست حسن روحانی برگزار گردید به عنوان هشتمین استاندار گلستان تعیین شد و تا فروردین ۱۳۹۸ در این سمت بود. وی از فروردین ۱۳۹۹ تا مهر ۱۴۰۰ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بود.

لازم به ذکر است که در مرداد ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی شهردار تهران در حکمی مناف هاشمی را به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت بهره برداری متروی تهران منصوب کرد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار