شناسه خبر: ۵۴۱۴۱
لینک کوتاه کپی شد

اسکوچیچ در استقلال؟

یکی از مدیران باشگاه استقلال نسبت به شایعه حضور اسکوچیچ در این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش تهران بهشت، تیم فوتبال استقلال اگرچه در هفته‌های اخیر از لحاظ نتیجه‌گیری روند مناسبی را پشت‌سر گذاشته اما شکل بازی این تیم هنوز نتوانسته هواداران این تیم و کارشناسان استقلالی را متقاعد کند؛ هرچند لازم به ذکر است که بعد از بازی اخیر این تیم مقابل پیکان برخی از پیشکسوتان استقلالی به تمجید از نحوه بازی شاگردان ساپینتو پرداخته و صراحتا اعلام کردند پیشرفت در شکل بازی نسبت به بازی‌های ابتدایی محسوس است و با این حال مربی پرتغالی آبی‌ها همچنان مخالفانی بین پیشکسوتان دارد.

بعد از خداحافظی با دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران از تلاش استقلالی‌ها برای جایگزین کردن با ساپینتو اخباری منتشر شد و برخی نیز پا را فراتر نهاده و از تماس تلفنی آجورلو با اسکو اطلاع‌رسانی کرده و نوشتند اگر ساپینتو در دیدار با نساجی هم نتیجه نگیرد، سرمربی کروات جایگزین وی خواهد شد. آن هم درحالی‌که این مربی کروات بین هواداران استقلال محبوبیتی ندارد و بعید است تغییرات زودهنگام نیز بابت میل هواداران این تیم باشد.

برای پیگیری ماجرا با یکی از مدیران ارشد استقلال تماس گرفتیم. وی درخصوص این شایعه عجیب گفت: «شایعه تغییر کادر فنی از جانب دشمنان استقلال مطرح می شود و اخبار درخصوص مذاکره با اسکوچیچ یا حتی استراماچونی که این روزها توسط برخی رسانه‌ها منتشر می‌شود، کذب محض بوده و با هدف به حاشیه بردن استقلال مطرح می‌شود.»

وی افزود: «متاسفانه یک جریان مخرب در تلاش است به‌منظور تضعیف استقلال با ایجاد حاشیه تمرکز تیم و کادر فنی را خصوصا در آستانه بازی‌های حساس بر هم بریزد. امروز هم استقلال یک بازی حساس را در پیش دارد و این اخبار را منتشر می‌کنند تا به خیال خودشان تیم را به حاشیه ببرند.»

این چهره در پایان گفت: «مدیران باشگاه به شایعات منتشرشده واکنش نشان نمی‌دهند تا به این حاشیه‌ها بیشتر دامن زده نشود و بدخواهان به خواسته خودشان نرسند.»

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار