شناسه خبر: ۵۴۲۴۷

خطر بزرگ از بیخ گوش پرسپولیس گذشت

آخرین وضعیت شکایت دروازه‌بان کروات سابق تیم پرسپولیس مشخص شد.

به گزارش تهران بهشت، امیرعلی حسینی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس درباره پرونده شکایت رادووشویچ از پرسپولیس اظهار داشت: پرونده دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس هیچ خطری برای باشگاه درباره مجوز حرفه‌ای ندارد و این پرونده در مرحله مفتوح است.

وی در ادامه افزود: در نامه‌ای که از دادگاه عالی ورزش به تاریخ 16 سپتامبر برابر با جمعه 25 شهریور به باشگاه مکاتبه شد، اعلام شد این دادگاه در نظر دارد جلسه استماعی جهت رسیدگی به این پرونده به تاریخ 9 نوامبر برابر با 18 آبان ماه تشکیل دهد.

مدیر بین‌الملل پرسپولیس گفت: در مکاتبات قبلی دادگاه عالی ورزش با باشگاه پرسپولیس، پنل داوری مشخص شد که ریاست آن برعهده داوری از کشور ایتالیاست و دو داور دیگر یکی از باشگاه پرسپولیس و دیگری، داوری که از سوی رادو انتخاب شده است، این پرونده را مورد بررسی قرار خواهند داد. این سه داور به اتفاق منشی و افراد دیگر در این جلسه حضور خواهند داشت.

حسینی گفت: در هر حالت، پرونده رادو در مرحله مفتوح است و رأی بدوی فیفا به حالت قطعی در نیامده است. بنابراین، پرونده این بازیکن برای باشگاه خطری را در کنفدراسیون فوتبال آسیا، فیفا و دادگاه عالی داوری ورزش جهت مبحث مجوز حرفه‌ای تهدید نخواهد کرد تا اینکه این جلسه استماع برگزار شود و داوران نظرات خود را اعلام کنند و در نهایت دادگاه عالی ورزش رأی نهایی را صادر کند. قطعاً تا آن زمان هیچ خطری برای باشگاه پرسپولیس وجود ندارد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

آخرین اخبار