شناسه خبر: ۵۴۲۶۶
لینک کوتاه کپی شد

قلعه‌نویی در فکر انتقام

امیر قلعه‌نویی که با گل‌گهر در رده دوم قرار دارد و بیشتر از آبی‌ها امتیاز کسب کرده در بازی بعدی میزبان استقلال است.

به گزارش تهران بهشت، امیر قلعه نویی که با گل گهر در رده دوم جدول قرار دارد و تا به اینجای کار بیشتر از آبی ها امتیاز کسب کرده در بازی بعدی میزبان تیم فوتبال استقلال تهران است.  امیر قلعه نویی در سال های اخیر بارها و بارها صحبت از بازگشتش به استقلال و تیم ملی به میان آمده اما هیچ گاه عملی نشده است.
 
قلعه نویی که در آخرین بازی اش موفق شد تیم پیکان را در استادیوم دستگردی با یک گل شکست دهد برای تکرار پیروزی در برابر تیم آبی نقشه جالبی را طراحی کرده و آن بازی با همان شیوه ای است که استقلال هم بازی می کند. قلعه نویی در مصاف با پیکان تیمش را با شیوه ۳-۳-۴ به میدان فرستاده است و این همان شیوه ای است که آبی ها بازی می کنند.

استقلال بازی های این فصل را با شیوه ۳-۴-۳ آغاز کرد اما از نیمه دوم بازی با ملوان ساپینتو تصمیم گرفته شیوه بازی تیمش را تغییر دهد و بعد از این بازی استقلال در همه دیدارها با شیوه ۳-۳-۴ بازی کرده است. به واقع گل گهر در مصاف با استقلال با همان شیوه ای بازی خواهد کرد که آبی ها بازی می کنند. گل گهر پیش تر با شیوه ۲-۴-۴ بازی می کرد.

قلعه نویی که در فصول اخیر بیشتر دیدارها را به استقلال واگذار کرده بود به دنبال انتقام از تیم اسبق خود است. باید منتظر ماند و دید که این جدال حساس در هفته هفتم به چه نتیجه ای به پایان می رسد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار