شناسه خبر: ۵۴۳۵۴
لینک کوتاه کپی شد

رونمایی از جانشین شیخ دیاباته در پرسپولیس

به مهاجمان تیم فوتبال پرسپولیس تهران آماده‌باش داده شده است.

به گزارش تهران بهشت، به نظر می‌رسد که امسال شانس مهاجمان داخلی پرسپولیس دست از سر آن‌ها برنمی‌دارد! اتفاقاتی که در این تیم رقم می‌خورد به سمتی پیش می‌رود که مهاجمان این تیم همچنان از شانس برای بازی کردن برخوردار باشند.

بعد از حضور شیخ دیاباته در پرسپولیس و درخشش یورگن لوکادیا این تصور به وجود آمد که دیگر فرصت چندانی برای مهاجمانی مانند مهدی عبدی و حامد پاکدل فراهم نخواهد شد تا راهی به ترکیب پیدا کنند. مصدومیت شیخ دیاباته، اما باز هم شرایط را برای این مهاجمان تغییر داده است. مهاجم جدید قرمز‌ها بعد از چند جلسه تمرین، با مصدومیت زانو مواجه شده و به گفته پزشکان حدود دو ماه دور از میادین خواهد بود.

هواداران پرسپولیس در انتظار بودند تا ببینند بعداز ۲ بازی تیم ملی و آغاز مجدد لیگ برتر، آیا کادر فنی قصد دارد از هر ۲ مهاجم خود در ترکیب استفاده کند یا نه. مهم‌ترین سوالی که پیرامون پرسپولیس وجود داشت بازی کردن این تیم با سیستم ۲-۴-۴ بود، اما مصدومیت شیخ دیاباته حالا همه شرایط را عوض کرده است. البته به غیر از شیخ دیاباته، سعید صادقی هم مصدوم شده تا بازیکنان هجومی نیمکت‌نشین پرسپولیس شانس بیشتری برای بازی کردن داشته باشند.

مهدی عبدی که این روز‌ها با اضافه شدن مبلغ قراردادش حسابی خبرساز شده باز هم یک فرصت طلایی دارد تا در صورت حضور در ترکیب خودش را از شر انتقادات رها کند. او که به واسطه قرارداد جدیدش روحیه بالایی پیدا کرده و در مصاحبه‌هایش هم از جنگیدن و رقابت حرف زده فرصت دارد تا شاید برای آخرین بار خودش را به کادر فنی و هواداران ثابت کند.

باید این بازیکن آیا می‌تواند از این فرصت استفاده کند یا باز هم آن را به مانند فرصت‌های قبلی هدر خواهد داد.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار