شناسه خبر: ۵۴۷۴۹
لینک کوتاه کپی شد

رمزگشایی از لیست مازاد استقلال

اظهارات معاون باشگاه استقلال تهران شایعات زیادی را در مورد لیست مازاد این تیم در نیم فصل مطرح کرد.

به گزارش تهران بهشت، بعد از بازی استقلال و فولاد بود که فرشید سمیعی سخنگوی باشگاه استقلال در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد این تیم در نیم فصل ۴-۵ تغییر خواهد داشت که البته با توجه به فاصله زمانی زیاد تا پایان نیم فصل این اظهار نظر عجیب بود.

این صحبت‌ها در شرایطی مطرح شد که باشگاه استقلال عارف غلامی را به دلیل انتشار پست های خودسرانه در اینستاگرام کنار گذاشت و خیلی‌ها این اظهار نظر معاون استقلال را نوعی تهدید برای تمکین بازیکنان از قوانین باشگاه دانستند اما اگر اینگونه هم نباشد لیست بازیکنان جدایی طلب آبی پوشان در نیم فصل قابل پیش بینی است.

ارسلان مطهری که در ابتدای فصل در لیست مازاد قرار داشت و در این ۷-۸ بازی فرصت عرض اندام نداشته اولین بازیکنی است که می‌شود حدس زد از استقلال جدا می‌شود. حتی آرمان رمضانی از ناحیه کمر شرایط خوبی ندارد و شاید عدم بازی کردن وی باعث شود تا این بازیکن هم مدت‌ها از میادین دور بماند. زواره ای، حامدی فر و آمانوف دیگر گزینه‌هایی هستند که احتمال جدایی آنها در نیم فصل زیاد است و احتمالا راهی تیم‌های دیگر خواهند شد.

به این ترتیب تغییرات ۴-۵ نفره در تیم استقلال چندان پربیراه نبوده و معاون استقلال به این نکات خیلی زودتر از پایان نیم فصل اشاره کرده است.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار