شناسه خبر: ۵۵۰۸۳
لینک کوتاه کپی شد

دلیل ناراحتی گل‌محمدی مشخص شد

یحیی گل‌محمدی همچنان از کیفیت زمین تمرین راضی نیست.

به گزارش تهران بهشت، یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس بار دیگر به انتقاد از کیفیت زمین تمرین سرخ‌ها پرداخت و گفت: «ما فقط در رسانه‌ها زمین تمرین داریم و می‌شنویم که برای پرسپولیس زمین تمرین دیگری فراهم شده اما چنین چیزی در واقعیت وجود ندارد»!

صحبت‌های گل‌محمدی در حالی مطرح شد که مسئولان باشگاه پرسپولیس هفته گذشته از عقد قرارداد جدید با ورزشگاه نفت تهرانسر خبر دادند تا دغدغه‌های گل‌محمدی برای زمین تمرین جدید سرخپوشان برطرف شود اما ظاهراً همچنان این مشکل به قوت خود پابرجاست.

یحیی گل‌محمدی از کیفیت زمین نفت تهرانسر رضایت ندارد و همین موضوع باعث دلخوری او از وضعیت زمین تمرین سرخپوشان شده است. افشین پیروانی و تعدادی از اعضای کادر فنی پرسپولیس روز گذشته بار دیگر از زمین نفت تهرانسر بازدید کرده‌اند اما شنیده می‌شود زمین این ورزشگاه بلند بوده و کیفیت خوبی ندارد و کادر فنی پرسپولیس درخواست اصلاح مشکلات زمین را داشته است.

با تمام این مشکلات، مسئولان باشگاه پرسپولیس تأکید دارند این ورزشگاه به مدت 50 جلسه در اختیار سرخپوشان قرار دارد و به زودی با رفع مشکلات نیز تمرینات سرخپوشان به این مکان انتقال خواهد یافت.

انتهای پیام

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار