شناسه خبر: ۵۵۸۸۳
لینک کوتاه کپی شد

علت اصلی حضور شجاعی به‌جای حیدری در بازی با آرژانتین

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال با اشاره به جام جهانی ۲۰۱۴ گفت که کی‌روش به یک دلیل مسعود شجاعی را برابر آرژانتین به میدان فرستاد.

به گزارش تهران بهشت؛ رحمان احمدی با اشاره به اینکه چقدر فضای حمایتی برای تیم ملی دیده می‌شود، تصریح کرد: همه دست به دست هم داده‌اند تا تیم ملی با شرایط خوب و آرامش به این مسابقات برود. زمانی که صعود تیم ملی به جام جهانی قطعی شد، باید برای بازی با تیم‌های بزرگ برنامه‌ریزی می‌کردند. اگر چه شاید به دلیل شرایط سیاسی کشور برگزاری بازی با تیم‌های بزرگ سخت است اما می‌توانستیم برنامه‌ریزی‌های بهتری انجام دهیم. دو دیدار تدارکاتی برابر اروگوئه و سنگال برگزار کردیم که خیلی خوب بود. دیگر نمی‌توان به عقب بازگشت و باید نگاه‌مان رو به جلو باشد. امیدوارم برای دوره‌های بعد فکر و ذکرمان فقط صعود به جام جهانی نباشد.

احمدی که در جام جهانی 2014 برزیل در تیم ملی حضور داشت، در رابطه با اینکه چرا فرصتی برای حضور درون دروازه پیدا نکرد، گفت: هر بازیکنی تلاش می‌کند در بزرگترین تورنمنت‌های فوتبالی جهان بازی کند. خیلی امیدوار بودم بازی کنم اما دقیقه نود تصمیم سرمربی تیم ملی عوض شد. یک هفته مانده به شروع مسابقات در یک دیدار تدارکاتی در ترکیب اصلی قرار نگرفتم و آنجا مشخص شد که بازی نخواهم کرد. شرایط برای من خیلی سخت گذشت چون در بدترین شرایط تیم ملی فیکس بودم و در بازی با کره‌جنوبی که بردیم و صعود کردیم درون دروازه ایستادم و فشار زیادی تحمل کردم. کمترین انتظارم این بود که در جام جهانی بازی کنم چون شرایط فنی و بدنی خوبی داشتم اما نظر سرمربی بود. ناگفته‌های زیادی دارم اما الان به درد نمی‌خورد و زمان مناسبی نیست.

وی خاطرنشان کرد: تصمیمات کی‌روش غیرقابل پیش‌بینی بود. در بازی با نیجریه خسرو حیدری فیکس بازی کرد. خسرو در دیدار با آرژانتین در جلسه فنی فیکس بود اما به یکباره کی‌روش با حیدری صحبت کرد و گفت مسعود شجاعی در اسپانیا بازی کرده و لیونل مسی را می‌شناسد و به همین دلیل ترکیب را عوض کرد. از این اتفاقات با کی‌روش می‌افتاد و نمی‌شود قاطع گفت چون فلان بازیکن در دیدار قبلی ثابت بازی کرده در دیدار بعدی هم بازی خواهد کرد. کی‌روش بر اساس نیاز و تفکرات و شناختی که داشت از بازیکنانش استفاده می‌کرد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی
  • ناشناس ارسالی در

    رقص ترکی

ارسال نظر
پربازدیدترین
آخرین اخبار