شناسه خبر: ۵۶۵۲۱

بهترین شیرجه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر+تصاویر

یکی از هواداران برزیلی که قصد ورود به زمین در جریان بازی با کامرون را داشت زودتر از حد تصور به دام ماموران حاضر در ورزشگاه افتاد.

به گزارش تهران بهشت؛ مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ با برگزاری بازی‌های گروه G به پایان رسید. برزیل – کامرون و سوئیس – صربستان دو دیدار این گروه بودند که شب گذشته به صورت همزمان برگزار شدند و نتایج به دست آمده در آنها به صعود برزیل و سوئیس انجامید.  

در شبی که شاگردان تیته با یک گل مغلوب نماینده افریقا شدند، یکی از هواداران آنها قصد ورود به زمین را داشت اما برنامه ریزی او اشتباه از آب درآمد و خیلی زود به دام افتاد!

این هوادار با لباس تیم ملی برزیل در جریان بازی با کامرون از یکی از گوشه‌های ورزشگاه، قصد ورود به زمین چمن را داشت. او از قسمت سکوها پایین پرید اما قبل از اینکه حتی پایش به چمن کنار زمین برسد، سه مامور پلیس که در آن قسمت حضور داشتند، به سرعت به سمتش حمله کرده و در کسری از ثانیه او را متوقف کردند.

عکس‌های ثبت شده از این لحظه بسیار جالب هستند. یکی از ماموران حاضر در ورزشگاه لوسیل مثل یک دروازه‌بان از پایین به سمت پاهای جیمی جامپ برزیلی شیرجه زد و در حالت درازکش او را متوقف کرد؛ در همین حین یک مامور دیگر نیز هوادار یاد شده را از قسمت بالاتنه گرفت تا او کاملا متوقف شده و روی زمین بیافتد. ماموری دیگر هم کنار این دو مامور حضور داشت تا هوادار برزیلی هیچ شانسی برای گریز نداشته باشد.

تصاویر | بهترین شیرجه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر | جیمی‌جامپ روی هوا زده شد و به زمین چمن نرسید!

تصاویر | بهترین شیرجه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر | جیمی‌جامپ روی هوا زده شد و به زمین چمن نرسید!

 

 

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار