شناسه خبر: ۵۶۵۵۹

حال وخیم اسطوره؛کمتر درد بکش

بدن پله دیگر به شیمی درمانی واکنش مثبت نشان نمی دهد و او حالا تزریق مُسکن را آغاز کرده است.

به گزارش تهران بهشت، پله، اسطوره 82 ساله فوتبال برزیل، روز سه‌شنبه گذشته در بیمارستان آلبرت اینشتین در سائوپائولو در برزیل بستری شد. پله که از تورم عمومی و نارسایی قلبی رنج می‌برد، به سرطان روده مبتلا بوده و در ماه های اخیر بارها در بیمارستان بستری شده است. اما به نظر می رسد شیمی درمانی نیز دیگر روی پله جواب نمی دهد و او به بخش مراقبت های پایان عمر منتقل شده است. در این شرایط دیگر درمان روی افراد جواب نمی دهد و فقط پزشکان با تزریق سرم، کاری می کنند که بیمار درد کمتری را در مدت کوتاه تا پایان عمرش تحمل کند.

روز جمعه مدیریت بیمارستان آلبرت انیشتین بیانیه‌ای منتشر کرده و مدعی شد پله به عفونت تنفسی مبتلا شده و در حال حاضر تحت درمان با آنتی‌بیوتیک است. به نظر می رسد او برای ادامه درمان در روزهای آینده نیز در بیمارستان بماند و البته وضعیت پله در حال حاضر پایدار توصیف شده است.

البته به نظر می رسد او در این شرایط نیز روحیه خود را حفظ کرده است. پله دیشب در صفحه خود نوشت: "دوستان، من در بیمارستان بوده و ویزیت ماهانه خود را انجام می دهم. دریافت چنین پیام های مثبتی همیشه خوب است. از قطر برای این ادای احترام و از همه کسانی که پیام های خوبی برای من ارسال می کنند، تشکر می کنم."

پله سه جام جهانی را با لباس تیم ملی برزیل در سال های 1958، 1962 و 1970 فتح کرده و و در 659 بازی رسمی برای باشگاه سانتوس 643 گل به ثمر رساند. پله همچنین در 92 بازی برای تیم ملی کشورش 77 بار گلزنی کرده و هنوز و علیرغم ظهور ستاره هایی بزرگ در نیم قرن اخیر، بهترین تاریخ سلسائو محسوب می شود.

انتهای پیام/      منبع: ورزش سه

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار