شناسه خبر: ۵۶۵۸۲

پیرترین طرفداران فوتبال در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر+تصاویر

چه برای یک زن ۸۶ ساله تونسی و چه یک مرد ۸۰ ساله آمریکایی، جام جهانی فوتبال آنقدر هیجان‌انگیز است که تحمل رنج سفر را آسان کند. پیرها سلبریتی این روزها در دوحه هستند.

به گزارش تهران بهشت؛ یک زن مسن تونسی به نام عویشه توجه هواداران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به خود جلب کرده؛ خبر حضور این بانوی ۸۶ ساله به سرعت به ترند خبری به خصوص در فضای مجازی عرب زبانان تبدیل شد و تحسین طرفداران فوتبال را برانگیخت.

خانم عویشه اللمطی پس از اصرار بر تحمل دشواری سفر و آمدن به دوحه، تیم ملی کشورش را در مسابقات جهانی مورد تشویق و حمایت قرار داده است. این زن تونسی که به خاله عویشه معروف شده برای هر چهار تیم عربی شرکت کننده در جام جهانی ۲۰۲۲ آرزوی موفقیت کرد.

تصاویر | پیرترین طرفدار فوتبال در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خاله عویشه کهنسال ترین طرفدار فوتبال که به قطر سفر کرده است.

با این حال خاله عویشه تنها سلبریتی کهنسال این روزهای دوحه نیست. یک مرد ۸۰ ساله آمریکایی هم هست که در چهار دهه گذشته پیگیر جام‌های جهانی بوده و ۹ بار در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است. جان کوزومانو طرفداری از فوتبال و حضور در جام جهانی را به یک سنت خانوادگی تبدیل کرده است؛ او این هواداری را با سه پسرش و در جام جهانی ایتالیا، ۱۹۹۰، شروع کرد و امروز با نوه‌هایش در قطر ۲۰۲۲ ادامه می‌دهد.

تصاویر | پیرترین طرفدار فوتبال در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جان کوزومانو به همراه نوه‌هایش در جام جهانی قطر شرکت کرده است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار