شناسه خبر: ۵۷۵۲۱

فوتبالیستی که گوشتخوار شد: سالم هستم!

دنی اولمو، مهاجم اسپانیایی، می‌گوید پس از مصدومیت‌های متعددش دوباره به مصرف گوشت روی آورده است.

به گزارش تهران بهشت؛ اولمو در چند سال اخیر به یکی از بازیکنان اصلی ترکیب تیم ملی اسپانیا تبدیل شده و جایگاه خودش را در فوتبال این کشور پیدا کرده است.

این بازیکن در حال حاضر پیراهن تیم لایپزیش را به تن دارد و در بوندسلیگا به میدان می‌رود اما امیدوار است که به زودی بتواند بار دیگر در فوتبال اسپانیا حضور داشته باشد.

او در گفتگو با یوان گابریل اظهار کرد: «من همیشه حس مثبتی دارم. سالم هستم و سعی دارم به همین روند ادامه دهم. پس از مصدومیت‌های متعدد در سال ۲۰۲۱ تغییراتی در سبکم ایجاد کردم. برای مثال پس از دو سال بار دیگر شروع به مصرف گوشت کردم.»

این مهاجم اسپانیایی درباره آینده‌اش گفت: «من تا سال ۲۰۲۴ قرارداد دارم. در حال حاضر به این موضوع فکر نمی‌کنم و تمرکزم روی دیدارهایی است که در پیش داریم. ما در سه رقابت حاضر هستیم. من مشاورانی دارم که مشغول بررسی شرایط برای آینده هستند و تمرکز من فقط روی فوتبال است. هنوز درباره جدابی از لایپزیش صحبتی نکردم. شاید در این باره در اردوی پیش رو با مکس ابرل، مدیر ورزشی، صحبت کنم. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.»

اولمو با اشاره به علاقه‌اش برای بازگشت به اسپانیا اضافه کرد: «من دوست دارم روزی به اسپانیا برگردم. این اتفاق بسیار خوبی خواهد بود. آنجا کشور من و لیگ من است. خانواده و دوستانم در اسپانیا زندگی می‌کنند. مهم‌ترین موضوع برای من این است که در باشگاهی بازی کنم که دوستم داشته باشند و در آن مهم باشم. درست مانند اینجا در لایپزیش. وقتی جوان بودم شش سال در بارسلونا بازی کردم. آنجا همیشه خانه من است و بسیاری از دوستانم از تیم ملی در این تیم بازی می‌کنند.»

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وب گردی

ارسال نظر

پربازدیدترین
آخرین اخبار